بیمه آتش‌سوزی آسیا

توضیحات:

 • به نام خدا

  بیمه آتش‌سوزی یکی از ابتدایی‌ترین رشته‌های بیمه‌ای است که در جهان به وجود آمد. آتش‌سوزی بزرگ لندن یکی از مواردی بود که باعث شد اهمیت داشتن این بیمه بیش از پیش روشن شود. بیمه آتش‌سوزی آسیا شامل سه نوع بیمه‌نامه است که هریک را شرح خواهیم داد. اما به طور کلی همان‌طور که از نام این بیمه‌نامه مشخص است در صورتی که مکان بیمه‌شده دچار آتش‌سوزی شود و یا دچار خسارتی شود که تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی باشد، بیمه خسارت ایجاد شده را پرداخت می‌کند.

  از نظر نوع ساختمان‌ها و محیط‌های مسکونی این بیمه‌نامه به سه زیرمجموعه تبدیل می‌شود که شرایط بیمه‌نامه با توجه به شکل و نیاز ساختمان نیز کمی متفاوت است.
  بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی: در این بیمه‌نامه ساختمان مسکونی، اثاثیه، مشاعات و مشترکات و تأسیسات ساختمان تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.
  بیمه آتش‌سوزی مجتمع‌های مسکونی: موارد پوشش این بیمه نیز مانند بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی است.
  بیمه جامع منازل مسکونی: این بیمه خسارات زیادی را تحت پوشش قرار می‌دهد که شامل خسارت‌های آتش‌سوزی، سرقت، بلایای طبیعی از جمله سیل، طوفان، زلزله، صاعقه و یا حوادثی مانند انفجار، ترکیدن لوله‌ها، سقوط اشیا است همچنین سرقت با شکست حرز نیز تحت این پوشش قرار می‌گیرد. نقش دیگر این بیمه ایفای مسئولیت مدنی در قبال افراد حادثه‌دیده است. یعنی بیمه‌گزار از طریق می‌تواند به افرادی که در محیط بیمه‌شده دچار حوادث می‌شوند، خسارت پرداخت کند. همچنین خسارت فوت و هزینه‌های پزشکی که ناشی از حادثه باشند برای بیمه‌گزار و همسر او پرداخت خواهد شد.
  بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی طرح‌های مختلفی نیز دارد که این طرح‌ها بر اساس خطرهای تبعی و وضعیت جغرافیایی مناطق مختلف و طرح ساختمان ارایه می‌گردد. طرح‌های زیر از پوشش بیمه آتش‌سوزی آسیا هستند.
  طرح پارسه: این طرح مختص آپارتمان‌ها است و خطرات آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و سرقت را تحت پوشش قرار می‌دهد.
  طرح اصناف: بیمه‌نامه طرح اصناف، مکان‌های تجاری و اداری را تحت پوشش قرار می‌دهد. این اماکن نیز شامل پرخطر و کم‌خطر خواهند بود. خطر آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، زلزله، عدم‌النفع، مسئولیت مالی، غرامت فوت و هزینه پاک‌سازی تحت این پوشش قرار می‌گیرند.


 • تهیه و تنظیم توسط بیمه آسیا کد نمایندگی: 24401
  تماس : 09125510922
  انتشار مطلب در :